İstanbul chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Lamborghini Gallardo Tümü LP 560-4 560 Hp Araç Yazılım

Lamborghini
Gallardo LP 560-4
%5
YAKIT TASARRUFU
%4
PERFORMANS ARTIŞI
560 hp > 585 hp
+25 nm TORK
  1. Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
560 hp
540 nm
Chip Tuning Sonrası
585 hp
+ %4
565 nm
+ %5
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Lamborghini Gallardo model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 560 hp / 540 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Lamborghini Gallardo araç yazılımı (Lamborghini Gallardo Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 585 hp / 565 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +25 hp / +25 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Lamborghini Gallardo Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Istanbul Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git