İstanbul chip tuning ve araç yazılım üzerine uzman kadrosuyla, performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Jaguar F-Pace 2016 ve Sonrası 2.0 D 180 Hp Araç Yazılım

Jaguar
F-Pace 2.0 D
%20
YAKIT TASARRUFU
%22
PERFORMANS ARTIŞI
180 hp > 220 hp
+80 nm TORK
  1. Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
180 hp
430 nm
Chip Tuning Sonrası
220 hp
+ %22
510 nm
+ %19
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Jaguar F-Pace model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 180 hp / 430 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Jaguar F-Pace araç yazılımı (Jaguar F-Pace Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 220 hp / 510 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +40 hp / +80 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Jaguar F-Pace Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Istanbul Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git